Spojený obytný prostor v rodinném domě

JanaB

Spojený obytný prostor v rodinném domě

2017 JídelnaKuchyňOBÝVACÍ POKOJspojený obytný prostor Dům

S mladými manželi spolupracuji na interiéru celého rodinného domu. Po drobných úpravách v dispozicích domu, přišel na řadu návrh spojeného obytného prostoru – kuchyňská linka, jídelna a v obývací části pohovka a s TV a pódium pro relaxaci. Hlavní prostor se nachází v přízemí domu a je otočený do zahrady. Je to světlá a prostorná místnost, která nám umožnila velkorysé řešení všech funkcí. Mezi požadavky patřilo i umístění krbových kamen.

Podél jedné stěny je kuchyňská linka v neutrální barvě kombinovaná s prvky z masivního mořeného dřeva. Rovnoběžně s ní je navržený pracovní ostrůvek v kombinaci s barovým sezením.  Středobodem celého prostoru bude velký jídelní stůl s kombinací různých typů sezení.

Průchod na zahradu v prostoru přirozeně odděluje obývací část, kde jsem dle přání mladé paní navrhla pódium pro relaxaci. Úložný prostor na pódiu navazuje na pohovku (slouží zároveň jako odkládací plocha). Naproti pohovce je umístěna zavěšená televize a pod ní nízký úložný nábytek na elektroniku. Kombinace materiálů pak koresponduje s kuchyňskou linkou a celý prostor tak bude materiálově propojený a jednotný.

Postupně navazujeme dalšími místnostmi.

Další realizace pro tohoto klienta:
Milá Janino, jsme rádi, že jsme se rozhodli, aby jsi nám navrhla interiér našeho domečku, který je díky tobě opravdu krásným domovem. Už po první schůzce jsme věděli, že to bylo správné rozhodnutí a teď zpětně víme, že to bylo jediné správné rozhodnutí. Bez tebe by to prostě nešlo. Najednou jsme věděli, kam vyvést elektřinu, vodu i plyn a hned vzápětí, jak bude vypadat naše kuchyň a další místnosti. Ocenili jsme především to, že všechno proběhlo formou domluvy a vždy jsi respektovala naše přání nebo představu. Děkujeme ti za trpělivost a za krásný výsledek tvé práce – druhý dům stavět už nemusíme, s tebou se zadařil hned ten první.
Peťa a David Benešovi