Rodinný dům pro mladou rodinu

JanaB

Rodinný dům pro mladou rodinu

2018 KOUPELNAZÁDVEŘÍ Dům

Po návrhu spojeného obytného prostou pro mladé manžele očekávající rodinu, přišly na řadu další části domu. Koupelny a zádveří. Koupelna v přízemí bude sloužit návštěvám a také jako prádelna. Spotřebiče jsme skryli pod pult, přidali úložný prostor. Běžnou sanitu jsme rozšířili o pisoár.

Koupelna v patře bude rodinná a soukromá. Je prostorná, proto jsme ji vybavili jak vanou, tak velkým sprchovým koutem. Obě koupelny jsou řešeny jednoduchými šedými obklady, doplněny o detaily v dřevodekoru.  Neutrální základ dává možnost k barevným změnám pomocí textilu a doplňků.

Zádveří je prostorné, pohodlně jsme zde umístili velkou vestavnou skříň, šatní stěnu i botník pro aktuální svršky, který by měla krýt roletka. Zařízení je v neutrálních barvách, aby šlo vše dotvořit barevnými doplňky.

Další realizace pro tohoto klienta:
Milá Janino, jsme rádi, že jsme se rozhodli, aby jsi nám navrhla interiér našeho domečku, který je díky tobě opravdu krásným domovem. Už po první schůzce jsme věděli, že to bylo správné rozhodnutí a teď zpětně víme, že to bylo jediné správné rozhodnutí. Bez tebe by to prostě nešlo. Najednou jsme věděli, kam vyvést elektřinu, vodu i plyn a hned vzápětí, jak bude vypadat naše kuchyň a další místnosti. Ocenili jsme především to, že všechno proběhlo formou domluvy a vždy jsi respektovala naše přání nebo představu. Děkujeme ti za trpělivost a za krásný výsledek tvé práce – druhý dům stavět už nemusíme, s tebou se zadařil hned ten první.
Peťa a David Benešovi