Rodinný byt 4+kk – dětský pokoj

JanaB

Rodinný byt 4+kk – dětský pokoj

2015 Dětský pokoj Byt

Od doby naší minulé spolupráce nám obyvatelka dětského pokoje lehce povyrostla a požadavky mladé slečny se od malé holčičky určitě liší. Udělat pokoj jiný, než minule, navíc když vám developer nechá na pokojík pro mladou slečnu jen úzkou nudličku? Další výzva v tomto projektu. Přesun původního nábytku jsme bohužel museli zavrhnout.

A tak vznikla atypická postel s úložným prostorem pod postelí – bočnice postele jsou rozšířené a nabízí prostor k uložení knih a ostatních dívčích nezbytností. Na postel navazuje relaxační prostor, kterému přezdívám „zašívárna“ – klidný koutek, co nejvíce krytý před zraky hostů – nezbytnost na prahu puberty.Místo velké skříně jsem pro uložení šatstva použila jen komody, abychom prostor neutopili množstvím nábytku. Jednoduchý pracovní stůl pro mladou studentku je posledním kusem nábytku.

Mladé slečny už si zaslouží svůj „módní koutek“ – zrcadlo, šperkovnice a klidně i němý sluha – pro ty jsme prostor najít museli.

Slunce odstíní venkovní rolety, zvědavce průhledná roletka a barvu i krásu dodá závěs  od DiamondDesign.

Za nafocení děkuji Báře Grünwaldové (BG Photography).

Na projektu se podíleli:
  • Bednář Interiér - nábytek
  • Diamond Design - zastínění
Děkujeme paní Boháčkové za vstřícný, profesionální přístup a vytvoření návrhu na zařízení novostavby v minimalistickém designu. Vystihla náš životní styl a vytvořila harmonické a krásné bydlení. Poradila si i s malými prostory a celý interiér byl navržen útulně, nadčasově a především účelně. Při výběru materiálů, vybavení a doplňků byl respektován náš rodinný rozpočet a realizace proběhla pod jejím pečlivým dohledem. Služeb paní Boháčkové jsme využili již podruhé a vřele doporučujeme dalším klientům. Přejeme ji spoustu dalších krásných a úspěšných zakázek.