Agentura Optimio – firemní prostory pro IT firmu

JanaB

Agentura Optimio – firemní prostory pro IT firmu

2017 KANCELÁŘ veřejný prostor

Komerční projekty jsou příjemným zpestřením mezi soukromými projekty. A projekty jako tento jsou designérským snem – dostanete volnou ruku a zadání, že to hlavně nesmí být nuda, žádný katalogový nábytek, nic jen na oko, ale pro lidi, co ve firmě pracují.

A tak se začala skládat mozaika firemních prostor – hlavní vstupní prostor – žádný recepční pultík, ale prostor pro zaměstnance i klienty, variabilní možnosti sezení, aby se nemuselo pracovat jen za stolem, příjemný prostor pro posezení u kávy i oběda. K tomu nám pomohlo pódium s čalouněným obložením, různé typy sezení od f.TON. V prostoru je i originální malba od MalujemeJinak přímo pro Optimio. Pohodu na pódiu zajistí i dělící stěna a kokedamy od Kvítí z lesa.

Veškerý nábytek je z překližky a na míru – stoly v kancelářích je možné skládat do různých kompozic. Kombinace překližky a podnoží Master&Master je moc krásná – textilní elektrické kabely přiznáváme a proplétáme k jednotlivým pracovním místům. Úložný nábytek jsme našli v sortimentu IKEA, v případě kuchyňky ho zkombinovali s překližkou.  Ale v moderní IT firmě není moc co ukládat 🙂

A zbývá zasedací místnost s velkým stolem, pohodlnými židlemi a dalším obrazem od MalujemeJinak.

Za nafocení děkuji Báře Grünwaldové (BG Photography)

Na projektu se podíleli:
  • Buťa Create - Ondra Buchta - nábytek
  • čalounictví Andrysík - polstrovaná stěna
  • Kvítí z lesa - kokedamy a květinová výzdoba
  • Master&Master - podnoží na míru
  • TON - sezení
Originály, autorská díla a výjimečné solitéry:
  • Lukáš Veselý - obrazy (MalujemeJinak)
  • Catness Design - dekorace
S Janou Boháčkovou jsme realizovali kompletní návrhy nových kanceláří včetně vybavení na míru. Cílem bylo, aby se zaměstnanci cítili komfortně a kanceláře byly pro návštěvy atraktivní. Jana navrhla takové designerské prvky, které se nám ihned zalíbily a pustili jsme se do realizace, kterou Jana zařídila na klíč. Jsme velmi spokojení s výsledkem a rozhodně JANINO doporučujeme.
Agentura OPTIMIO