Minimalistický obývací pokoj

JanaB

Minimalistický obývací pokoj

2016 OBÝVACÍ POKOJ Dům

Obývací pokoj rodinného domu za Brnem již dlouho volal po změně. Design i vybavení bylo poplatné době, kdy byl pokoj zařízen. Paní domu měla jasnou představu, kterou jsme společně naplnily.

Začaly jsme doslova od podlahy. Nejdříve se vyboural nefunkční krb, ze kterého vznikla nika a odkládací prostor. Celoplošný koberec nahradilo PVC s jemným vzorem. Stěny dostaly světlou barvu. Světlost a vzdušnost byly základními požadavky na prostor. Zůstalo zde minimum úložného nábytku, pořídily jsme novou pohovku a pohodlný ušák s podnožkou do čtecího koutku.

I co se týká dekorací bylo jasno – paní majitelka nechtěla na stěny obrazy ani jiné dekorace, ale při výběru zastínění ji u firmy DiamondDesign oslovila francouzská tapeta z korku, která vynikne právě díky minimu dalšího vybavení. Prostor doplnil už jen kusový koberec a květiny.

Paní majitelce děkuji za důvěru a jsem nadšená v jaké shodě celý projekt proběhl.

Za nafocení děkuji vždy skvělé Báře Grünwaldové (BG Photography).

Na projektu se podíleli:
  • truhlářství Michal Wagner - nábytek
  • QL interier - pohovka a křeslo
  • Diamond Design - zastínění a tapeta
  • Ondra Kopeček - podlaha
Další realizace pro tohoto klienta:
S rekonstrukcí mého bytu mi paní Jana velice pomohla. Pozorně vyslechla mé představy, navrhla možnosti, vždy měla několik variant, rozebrala možná rizika mých představ provedení. Velkým plusem bylo, že spolupracuje s kvalitními dodavateli jak materiálů, tak prací. Neustále sleduje novinky na trhu. A největší její pozitivum je, že je velice milá a moc dobře se s ní pracuje.
Jarka F.