Malý dětský pokoj pro 3 velké raubíře

JanaB

Malý dětský pokoj pro 3 velké raubíře

2019 Dětský pokoj Byt

Když jsem se s klienty domlouvala na první setkání a slyšela, že do opravdu malého pokoje musím dostat 3 kluky, jejich hračky i oblečení, trochu mi zatrnulo. Osobní setkání a zaměření prostoru mi to potvrdilo – další výzva. Rovnou jsem odpískala běžně nabízený sortiment. Díky posunu dveří na střed místnosti jsme získali prostor pro postele na obou stranách. Pokoj bohužel není tak dlouhý, aby se postele vešly za sebe, navíc má po jedné straně sloup, který nám prostor ještě zúžil.
Požadavky klientů a limity prostoru určily i volbu materiálu – bělená masivní spárovka nám umožnila tvary postelí zaoblit a pohyb v prostoru tak udělat komfortnější. V kombinaci s barevným laminátem byl jednoduchý koncept materiálů a barev hotov.
Pod vyvýšené postele jsem umístila úložné prostory, každá postel má u sebe odkládací niku. I schůdky k horní posteli v sobě skrývají prostor pro uložení hraček.
Na vysoké postele navazuje knihovna a mělké police na autíčka a jiné drobnosti. Do budoucna před ně přibude deska pracovního stolu na subtilních drátěných nohách, abychom prostor ještě více nezahltili.
Oblečení se ukládá do vysoké vestavné skříně hned za dveřmi.
Volného prostoru pro hraní mnoho nezbylo, ale rodina tráví většinu času ve společném prostoru, venku a na cestách. Úkolem bylo dopřát každému chlapci co největší možné soukromí, kvalitní prostor pro spánek a uložení věcí.

Klientům děkuji za krásnou příležitost a důvěru, za spolupráci opět skvělému týmu Bednář Interier z Tišnova  a za nafocení Báře Grünwaldové !

Na projektu se podíleli:
  • Bednář Interiér - nábytek
Originály, autorská díla a výjimečné solitéry:
  • Dekorace od mých milovaných Catness Design a Barbora Grünwaldová Photography, které děkuji za báječné fotky!
Další realizace pro tohoto klienta: