Kancelář generální ředitelky a sekretariát firmy Qualiform

JanaB

Kancelář generální ředitelky a sekretariát firmy Qualiform

2010 KANCELÁŘ veřejný prostor

Paní ředitelka mne oslovila, abych jí pomohla doladit kancelář a prostor sekretariátu. Měla hotový nábytek, ale chybělo kvalitní sezení a celý prostor bylo třeba zabydlet dekoracemi a květinami. Stejně tak slečna asistentka potřebovala drobné úpravy, včetně boxů na třídění pošty. Zároveň jsme se domluvily na skrytí nevzhledných oken, protože firma se nachází ve starší budově. K tomu nám posloužily posuvné textilní panely od firmy DiamondDesign.

Začaly jsme barevným a materiálovým konceptem a k neutrálnímu a světlému nábytku vybraly výrazné potahy židlí z portfolia firmy LD rating. Barevnost se pak propsala do dekorací a doplňků a určila nám i základ malby na stěnu, kterou jsem celý prostor ozvláštnila.

V prostorech sekretariátu jsem pak využila požadavku na boxy pro třídění pošty k propojení obou prostor nejen barevností, ale i malbou na stěnu. Navíc nám logo a název firmy posloužily jako inspirace k motivu písmene „Q“, které zdobí stěny.  V obou místnostech udělaly velkou službu i květiny a květinové aranže Jáji Fadrné z květinářství Květinka Bellis.

Na projektu se podíleli:
  • LD seating - židle
  • Diamond Design (CreativePoint) - zastínění
  • Jája Fadrná - Květinka Bellis - floristka
Další realizace pro tohoto klienta: