LOŽNICE PANÍ DOMU - BRNO

Datum: prosinec 2014

Partner: Truhlářství Svoboda, Marek Ščudla - bytový textil

Během celkové rekonstrukce rodinného domu mne oslovila jeho majitelka, abych navrhla interiér jejího patra. Díky její vstřícnosti a vkusu se nám podařilo vytvořit čistý elegantní interiér. Všechny místnosti propojila krásná dubová podlaha a repasované původní dveře, stejně jako barevnost nábytku. Po spojeném obytném prostoru přišla na řadu ložnice paní domu. V prostoru je jeden a půl lůžko, komoda a skříň. Jednoduchý nábytek podpořily záclony, závěsy a přehoz na postel, stejně tak výraznější svítidla.

Za nafocení děkuji Báře Grünwaldové.SPOJENÝ OBYTNÝ PROSTOR PRO ÚŽASNOU DÁMU - BRNO

Datum: listopad 2014

Partner: Truhlářství Svoboda, TON,a.s., QLinterier - Ing. Štěpánek, Marek Ščudla-bytový textil

Během celkové rekonstrukce rodinného domu mne oslovila jeho majitelka, abych navrhla interiér jejího patra. Díky její vstřícnosti a vkusu se nám podařilo vytvořit čistý elegantní interiér. Všechny místnosti propojila krásná dubová podlaha a repasované původní dveře, stejně jako barevnost nábytku. Světlá kuchyňská linka umístěná v rohu na sebe příliš neupozorňuje, dominantou prostoru je tak krásná jídelní sestava z produkce firmy TON a pohovka s taburetem české firmy POLSTRIN. Skleněný odkládací stolek je nenápadným doplňkem a výrazný taburet neruší. Nábytek v obývací části je ve stejném materiálu jako kuchyňská linka a celkového propojení jsme dosáhli použitím stejného mořidla jako je na jídelním stole a židlích. Prostor doplnila výrazná svítidla a doladily záclony a závěsy.

Za nafocení děkuji Báře Grünwaldové.VF a.s. - ÚPRAVA VSTUPNÍCH PROSTOR A ŘEDITELSKÁ KANCELÁŘ

Datum: říjen 2014

Partner: ArtReklama

Pro společnost VF, a.s. jsem navrhovala úpravu vstupních prostor, doladění chodeb a zasedacích místností. Zároveň jsem navrhla redesign  ředitelské kanceláře, aby více vyhovovala představám pana ředitele. Konceptem se staly firemní barvy a fotografie z portfolia firmy.  Na schodišti jsem pracovala s motivem reálného grafického záznamu měření radiace, který se ukázal být velmi dekorativním.  U recepce a dalších prostor jsme použili fototapety s motivy blízkými činnosti firmy. Zasedací místnosti pak zdobí firemní fotografie.  V ředitelské kanceláři jsem si mohla dovolit osobnější "výzdobu" přímo pro osobu pana ředitele - vášnivého cyklisty. Dominantou je tapeta s detailem kola, originálním prvkem pak motiv cyklistických kazet z plexiskla. Pro veškeré prostory firmy jsem doporučila spolupráci s floristkou.

MINERVA - ZASEDACÍ MÍSTNOST

Datum: září 2014

Partner: ArtReklama, LD Seating, Květinka Bellis - Jája Fadrná

Našim společným úkolem s týmem ArtReklamy byla úprava zasedacího prostoru, který je součástí prezentačních prostor textilní firmy. Inspirace textilní tématikou byla jasnou volbou. Díky tomu vznikla originální tapeta se schématem stroje na šití typického dvojitého švu, který firmu kdysi proslavil. Dominantou je pak fototapeta s detailem "patky" na šití dvojitého švu. Prostor jsme dali také historickému exponátu původního textilního stroje, který umístěním do skleněné vitríny povýšil na umělecké dílo. Prostor sloužící k jednání a prezentaci produktů firmy doplnila výrazná aranž Jáji Fadrné.

Kuchyň v dubové dýze - Brno-venkov

Datum: únor 2014

Partner: Truhlářství Bednář, TON

Rodinný dům za Brnem prochází celkovou rekonstrukcí (výměna oken, zateplení) a mým úkolem byla nová kuchyně. Majitelé měli jasnou představu o materiálu - kuchyň chtěli z dubové dýhy. I další požadavky byly jasné a důkladně promyšlené - kuchyň měla mít jednoduchý, moderní vzhled, důraz byl kladen na kvalitu materiálů i vybavení.Krásnou dýhu doplňuje pracovní deska z umělého kamene a granitový dřez .

Změnila jsem dispozici kuchyně, přidala úložné prostory i pracovní plochu ve formě velkého ostrůvku. Aby prostor vyhovoval velkým rodinným návštěvám, je ostrůvek mobilní. Navíc je v něm umístěna lednice, abychom odlehčili celkové dispozici kuchyně - ve vysokém bloku je umístěna jen trouba a mikrovlnná trouba.

Jídelní části bude dominovat velký gobelín na stěně. V jídelně bude jednoduchý prostorný stůl a židle a křesílka firmy TON.

Za nafocení děkuji Ondrovi Lokosovi.